Menu

MS Loire Princesse

Vaar tussen Saint Nazaire en Angers op de Loire Princesse

Dit schip biedt plek voor slecht 96 passagiers. In de Lounegbar kunt u terecht voor een heerlijk drankje en genieten van het uitzicht wat voorbij komt. In de avond zijn er diverse dansavonden en andere animatie avonden. Op het zonnedek worden er in de middag Gymsessies gegeven waar u vrijblijvend aan mee kunt doen. Of geniet u liever vanaf een heerlijke loungestoel van het landschap? Aan u de keuze!

 

Rivierschip-CroisiEurope-MS Loire Princesse-Cruise-Restaurant

Culinair genieten aan boord van Loire Princesse

U kunt genieten van heerlijke maaltijden aan boord van het schip. Het ontbijt, lunch en diner worden geserveerd in het restaurant. Terwijl u geniet van uw maaltijd kunt u door de grote raampartijen ook naar buiten kijken en hoeft u niets te missen van de omgeving.



Ontvang € 40 euro korting

Meldt u aan voor onze nieuwsbrief zodat u geen cruise nieuws meer mist! U krijgt voldoende inspiratie voor uw volgende vakantie! En natuurlijk bent u als eerst op de hoogte van de nieuwe aanbiedingen! Tevens ontvangt u €40 korting op uw eerst volgende cruise bij het aanmelden van de nieuwsbrief!


Meld je aan