Australië en Nieuw Zeeland; een fantastisch vaargebied, ook interessant om te combineren met de eilanden in de Pacific of met Azië of zelfs Antarctica.Australië en Nieuw Zeeland, onvergetelijke cruisebestemming
Australië en Nieuw Zeeland kunnen zich in een steeds grotere belangstelling van cruise enthousiastelingen verheugen. En terecht, want Oceanië biedt een fantastisch vaargebied. Apart al een onvergetelijke ervaring, maar ook interessant om te combineren met de eilanden in de Pacific of met Azië of zelfs Antarctica. Australië
Natuurlijk is heel Australië interessant: the bush en the outback, een fascinerende flora en fauna en niet te vergeten de rijke cultuur van de Aboriginals. Dit continent vermengt moeiteloos een hip en bruisend stadsleven met prachtige excursies door het eindeloze, roodgekleurde achterland.
Wij concentreren ons hier op een aantal ‘must-see’ bestemmingen als u Down Under gaat. Lijkt u het niet bijzonder langs de wereldberoemde Opera de haven van Sydney in te varen? Daarna verkent u deze bruisende stad of zijn interessante achterland. Andere steden die zeer de moeite waard zijn: de hoofdstad Canberra en de aan de westkust gelegen Perth.
En misschien is de stad Cairns niet zo de moeite waard. Hier stopt u zeker, want hier ligt de mooiste onderwater wereld aan uw voeten: het Great Barrier Reef! Neem hier de tijd om te duiken. Kunt u niet duiken? Geen probleem, zelfs snorkelend is het rif een unieke ervaring. Er zijn tevens glass bottom boats, die u op comfortabele wijze kennis laten maken met de flora en fauna onder water.
Nieuw Zeeland
Men zegt over Nieuw Zeeland dat op haar 2 eilanden alle landschaptypes te zien zijn. U begrijpt, dit is een unieke bestemming. Dit eilandenrijk is misschien wel op zijn mooist om vanaf het water te bezichtigen. U vaart fjorden is, u kunt gletsjers bewonderen en ervaart de grillige kust optimaal.
Interessante excursies geven u de mogelijkheid om verder de prachtige, unieke natuur te ontdekken. Dit is het enige land ter wereld waar het bijzondere gitzwart koraal te vinden is. En dan is er naast de mengeling van culturen die zijn meegenomen door westerse immigranten, ook nog die andere oude cultuur, die van de Maori's.
De steden zijn er gemoedelijk, evenals haar bewoners. Kiwi’s houden van avontuur en u kunt hier ontelbaar veel activiteiten ontplooien. Wilt u mountainbiken of bungy jumpen, raften of bergwandelen; hier kan alles in overtreffende trap.